تاریخ انتشار:۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر
حمایت شرکت آژنددام توس از انتخابات نظام دامپزشکی شرکت آژنددام توس حمایت خود را از لیست اعتدال و اتحاد اعلام کرد
شرکت آژنددام توس با توجه به شناخت سالهای همکاری،حمایت خود رااز افراد معرفی شده در لیست ائتلاف اعتدال و اتحاد اعلام نمود.
آقای دکتر هانی شمالی که سابقا در شرکت آژنددام توس مسئول فنی و مدیر فروش این شرکت بود در طی سالهای همکاری با نحوه مدیریت و اشراف به مسائل توانست گام های رو به جلو و درخور تقدیری در این شرکت بردارد و پس از منفک شدن از این شرکت با فعالیت های پویا وبا انگیزه بالا توانسته است در قسمت های مختلف امور دامپزشکی ازجمله درحوزه های دارویی نقش موثر خود را ثابت نماید.
در این لیست همچنین می توان از آقای دکتر کوشکی نام برد که ایشان به عنوان ریاست نظام از بخش خصوصی در مدت زمان محدود دوره تصدی خود دلسوزانه به مسائل و مشکلات صنف دامپزشکی پرداخته است.
فرد درخشان دیگر این گروه آقای دکتر رضوانی هستند که علاوه بر سالها تلاش در داروخانه دامپزشکی با درایت و آینده نگری در رشته حقوق موفق به اخذ دکترا شده و با توجه به تخصصی شدن امور حقوقی شاید بتوانیم از ایشان به عنوان اولین نفری که به مسائل حقوقی تخصصی دامپزشکی پا نهاده اند نام ببریم.
سرکار خانم دکتر بهشتی فر نیز علاوه بر خوش نامی فراوان در طول خدمت در داروخانه دامپزشکی از لحاظ کاری و مالی ، با انگیزه و مسئولانه ریاست انجمن داروخانه داران را در استان خراسان رضوی پذیرفته و دست به تاسیس آن زده اند و همین بس که بتوان نقش نقش پررنگ ایشان در شورای نظام را تصور کرد.
 آقای دکتر غلامرضا قنبری از بخش دولتی نیز همیشه با رویی باز دست بخش خصوصی را فشرده و با توجه به تخصص ایشان در اقتصاد و حضور در بخش دولتی و تعامل سازنده ایشان با بخش خصوصی قطعا بر غنای شورا خواهد افزود
دیگر اعضای معرفی شده در لیست اتحاد و اعتدال نیز از افراد شناخته شده و موثر می باشند و امید است تا همکاران عزیز با انتخاب افراد شایسته که برای خدمت رسانی گام به عرصه های مسئولانه می گذارند از ورود افراد بی تخصص و یا کسانی که صرفا برای دستیابی به اهداف مالی خود کاندید شده اند جلوگیری نمایند.