تاریخ انتشار:۱۳۹۷ يکشنبه ۱۸ آذر
رونمایی از وب سایت شرکت آژنددام سامانه وب سایت اختصاصی شرکت آژنددام رونمایی شد.

 

 

 پس از کش و قوس های فراوان بالاخره وب سایت رسمی شرکت آژنددام رونمایی شد.

 

با توجه به مسئولیتی که این شرکت در خود می دید شرکت آژنددام در ابتدای سال 1390 دست به طراحی سامانه اطلاع رسانی برخط نمود و در همین سال آغاز به کار سامانه خود را جشن گرفت.

 

اما با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و آموزش و احساس نیاز جامعه و همچنین مسئولیتی که این شرکت در خود می دید ، رویکرد سامانه به سمت خبرگزاری پیشرفت ،  بطوریکه بعد از چند سال موفق در رابطه با اطلاع رسانی خبری و علمی به ناگاه خود را در فضایی به دور از کار اختصاصی خود یافت.

 

پس از آن و با اخذ مجوز از اداره مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، پایگاه خبری به نام ماکی دام (makidam.ir)  تغییر یافت که همچنان به رسالت خود در بخش آگاهی بخشی علمی و اطلاع رسانی خبری در حوزه دام و طیور و آبزیان ، عمل می کند و با ارائه اخبار و مقالات تخصصی صنعت دام و طیور و بخش های دامپزشکی سهم به سزا و شایسته ای را ایفا می نماید.

 

دامنه آژنددام پس از این تغییر به جایگاه اصلی خود بازگشت و اینک با وب سایت کاری پخش استانی داروهای دام و طیور در استان خراسان رضوی در خدمت همکاران محترم می باشیم.

 

این وب سایت مشابه وب سایت هایی از همین دست به معرفی شرکت آژنددام توس و سوابق و افتخارات و موفقیتها و چشم اندازهای آینده آن می پردازد و محصولات شرکتهای بالا دستی را برای سهولت بیشتر در اختیار همکاران و مشتریان عزیز قرار می دهد.

 

در قسمت کاربران ، داروخانه داران عزیز می توانند با ورود نام کاربری و رمز عبور ، به اطلاعات حساب خود و نیز لیست کامل محصولات دست یابند و نکته خوب این قسمت آن است که با کلیلک بر روی اسم داروها می توانند مشخصات کامل دارو را در اختیار داشته باشند.

در قسمت تماس با ما هم عزیزان بازدید کننده می توانند پیام های خود را برای مدیران شرکت ارسال نمایند.